Тип закладу

Регіон

Новини

Дарина Зевіна здобула бронзову медаль на дистанції 200 м у плаванні на спині

17 серпня 2010 року, в третій день змагань І Юнацьких Олімпійських ігор українську скарбницю нагород поповнила плавчиня Дарина Зевіна, яка здобула бронзову медаль на дистанції 200 м у плаванні на спині.

Це вже друга нагорода для української юної атлетки та п’ята для юнацької збірної команди України. Нагадаємо, що вчора, на дистанції 100 м. у плаванні на спині Дарина Зевіна стала чемпіоном І Юнацьких Олімпійських ігор.

17 серпня українські спортсмени брали участь у відбіркових змаганнях.

Так, з найкращим результатом (22.27) серед усіх учасників до фіналу запливу на 50 м вільним стилем кваліфікувався Андрій Говоров. Його партнер по команді Андрій Ковбаса з другим часом (26.48) потрапив до медального запливу 50 м на спині.

У легкій атлетиці з перших позицій до вирішальних стартів вийшли Ганна Шелех у стрибках з жердиною (3.90) та Віктор Черниш у стрибках у висоту (2.10). Для Віктора Черниша цей результат став особистим рекордом.

В’ячеслав Швидкий у забігу на 100 метрів з бар’єрами показав результат 14.36, посівши 5-те місце.

У головних фіналах будуть представлені українські веслувальники.

Наталія Ковальова та Юрій Іванов успішно впоралися із завданням потрапити до трійки найсильніших у своїх півфіналах та отримали право поборотися за нагороди.

Результат Наталії (3:53.58) став другим, у Юрія третя позиція (3:28.11).

Двома перегонами розпочались змагання у вітрильників – українці Павло Бабич та Софія Ларичева, за підсумками першого дня, посідають відповідно 18-е та 17-е місця. Загалом спортсмени визначатимуть найсильніших за підсумками 12 перегонів.